Chilliburner

Chilliburner

 
Víte že:
Najdete v lékárnách

Dávkování

Jedna tableta denně, na lačný žaludek, nejlépe 30 minut před snídaní.

Náš tip: pro zvýšení účinku je možné po dvou týdnech užívání přidat jednu tabletu 30 minut před obědem nebo před sportem.

Tento přípravek je:
-vhodný pro vegetariány
-bez glutenu
-bez laktózy
-100% přírodní

Po doužívání produktu se nemusíte bát tzv. JOJO efektu; Jojo efekt vzniká tehdy, když držíte hladovku, Váš metabolizmus se zpomalí a poté, když se začnete normálně stravovat si tělo začne samo ukládat zásoby, protože se bojí dalšího sníženého přísunu potravin a zpomalený metabolizmus nedokáže potravu spálit stejně rychle než před tím, takže se člověk může dostat ještě na vyšší váhu než před začátkem diety. Při užívání Chilliburneru dietu nedržíte, proto se JOJO efektu nemusíte bát.

Před začátkem užívání produktu doporučujeme změřit a zaznamenat si obvody pasu, boků a stehen a porovnat s dosaženými výsledky po ukončení kúry. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat produkt 3 měsíce. Je možné ho užívat i dlouhodobě, 3 měsíce kontinuálně, po kterých doporučujeme 1 měsíc přestávku.

Kontraindikace: nedoporučuje se užívání během těhotenství, při kojení, při žaludečním a dvanácterníkovém vředu, hemoroidech, při léčbě zaměřené na ředění krve, při ulcerózní kolitidě, po čerstvých operacích trávicího traktu, při tuberkulóze a během právě probíhající chemoterapie.

Během užívání jiných léků (i antikoncepce) doporučujeme mezi užitím léku a Chilliburneru 30minutový odstup.

Vedlejší účinky: nejsou známé
Během prvních dnů užívání se mohou vyskytnout změny na úrovni trávicího traktu (zrychlené vyprazdňování, pálení žáhy...), zhoršení stavu pokožky, bolest hlavy a jiné projevy, které po pár dnech odezní. Nepřestávejte s užíváním přípravku, případně snižte dávku a zvyšte příjem tekutin. Před začátkem užívání doporučujeme očistu trávicího traktu a detoxikaci organizmu.