Chilliburner

Chilliburner

 
Víte že:
Najdete v lékárnách

Poradna

V této rubrice najdete odpovědi na vaše dotazy. Jestli máte nějaké dotazy, můžete je zaslat e-mailem, nebo prostřednictvím našeho formuláře: zaslat dotaz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli můžu užívat Chilliburner, když se léčím na zpomalenou štítnou žlázu. Děkuju za odpověď.
Dobrý den. Můžete užívat Chilliburner v dávkování 1 tableta denně, ale musíte počítat s tím, že se můžou objevit různé nepříjemné pocity. Například jako byste měli nateklé hrdlo, tlaky v krku, stěžené dýchání a podobně. Potrvá to nějaký čas, než se tyto příznaky vytratí. Během užívání Chilliburneru Vám nedoporučuju jít na krevní odběr, výsledky by nebyli reálné, můžou se přechodně zhoršit. Pozdravuju a přeju hezký den. Mudr. Vajová
(Marie - 7-02-2014)
Mohu užívat Chilliburner při vys. tlaku, cukrovce, cholesterolu? Mám také kardiostimulátor. Jsem důchodkyně. Již jsem vyzkoušela všechno možné a nic. Beru tyto léky:loristu, lipirex, diaprel, metformin a agen.
Dobrý den! Chillliburner můžete začít brát tak jak je doporučeno – 1 tabletka ráno na lačno. Jediné s čím byste měla počítat je, že hladina krevního cukru na začátku může trochu kolísat. Je to přechodná záležitost. Chilliburner můžete brát aj s klasickými léky. Je potřeba dodržet 30 minutový časový rozdíl mezi Chilliburnerem a jinými léky. Co se týče kardiostymulátora – v případě, že by se Vám v počátečných fázích trochu zvýšil pulz, snižte dávkování na 1 tabletku obdenS pozdravem Mudr. Vajová (Chilliburner)
(Marie - 9-04-2013)
Dobrý den, chci se zeptat, jak mám užívat Chilliburner když chodím na třísměnný provoz, jde mi o noční směnu, jestli ho mám brát ráno po noční, nebo večer před noční.
Dobrý den! Chilliburner brát stále ráno na lačno, cca 30 minut před snídaní. Zapít minimálně 1 dl vody. S pozdravem Mudr. Vajová (Chilliburner)
(Jana - 9-04-2013)
Dobrý den, chtěla bych začít užívat váš přípravek, dočetla jsem se, že nedoporučujete u štítné žlázy. Je tomu tak i u snížené funkce? Mám totiž problémy s pravidelným vyprazdňováním a v diskusích jsem se dočetla, že by chilliburner také mohl pomoci. Dříve jsem brala jód a euthyrox. Chodím na pravidelné kontroly, ale už více jak 10 let na štítnou žlázu léky žádné neberu. Mohla bych tedy přípravek užívat?
Dobrý den, když neužíváte žádné léky, můžete začít užívat Chilliburner. Přece jen bychom Vám doporučovali, ať první týden berete jenom jednu tabletu každý druhý den. Jestli nebudete pociťovat žádné problémy, začněte s užíváním každý den jednu tabletku na lačno. S pozdravem Mudr. Vajová (Chilliburner)
(Šárka - 9-04-2013)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli můžu brat Chilliburner, když mám cukrovku a beru Euthyrox 75?
Dobrý den! Při onemocněních hormonálních orgánů následkem čeho je i onemocnění cukrovkou a onemocnění štítné žlázy bych Vám Chilliburner nedoporučovala. Mohlo by dojít k ještě většímu rozladění štítné žlázy a slinivky břišní.S pozdravem Mudr.Vajová (Chilliburner)
(Lenka - 9-04-2013)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli mohu kombinovat Chilliburner s Chilliburner push up a pokud ano jak to dávkovat. Zda oba najednou ráno, nebo jeden ráno a druhý odpoledne. Moc děkuji a přeji krásný den.
Dobrý den, není nutné, aby jste kombinovali Chilliburner PUSH UP s Chilliburnerem. Chilliburner PUSH UP má stejné složení jako Chilliburner a navíc je obohacen o fytoestrogeny. Takže užívejte pouze jednu tabletu Chilliburner PUSH UP ráno před snídaní, to stačí. Chilliburner PUSH UP je úplná novinka, proto ještě pár dní potrvá, než bude naskladněno v lékárnách, ale prostřednictvím e-shopu si jej můžete objednat zde: web.prozdravi.cz/fulltext/?keyword=chilliburner&reset=1 (Chilliburner)
(Hanka - 8-04-2013)
Mohu užívat tyto tablety chiliburner když kojím? Gel používám, nevadí to?
Dobrý den, gel na celulitidu, Chillishape, můžete používat během kojení, maximálně 1x denně. Tablety Chilliburner nejsou vhodné k užívání během těhotenství. MUDr.Vajová (Chilliburner)
(Valeria - 12-09-2012)

 

Dobrý den, co Chilliburner a alkohol? Mohu ho při užívání pít?
Dobrý den! Můžete při užívání Chilliburner tabletek pít i alkohol ale: ne velké množství, ne denně, ne hned po užití Chilliburner tabletky. Zdravím a přeji krásný den. MUDr.Vajová. (Chilliburner)
(Pater - 12-09-2012)
Dobrý den, můžu užívat chilliburner když užívam betablokatory (lečba hypertenze 1. stupně) ?
Dobrý den! Můžete, ale začněte s nižšími dávkami Chilliburner tabletek, t.z. začít brát 1 tabletku Chilliburner jen každý druhý den. Časový rozdíl mezi betablokátorem a mezi Chilliburnerom ať je minimálně 1 hodina. Když po týdenním užívání Chilliburner tabletek nebudete pociťovat žádné nepříjemnosti /zvýšený tep, kolísání krevního tlaku, mírné tlaky v oblasti srdce/, můžete začít brát Chilliburner každý den 1 tabletku. (Chilliburner)
(Pavel - 15-08-2012)
Jak dlouho se může užívat Chiliburner? Je třeba po nějaké době přerušit užívání?
Dobrý den, Chiliburner můžete užívat dlouhodobě. Pokud ho budete užívat déle než 3 měsíce, po každých 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. (Chilliburner)
(Petra - 05-04-2012)
Dobrý den, mohu užívat tabletku ráno a také podvečer před cvičením?
Dobrý den, ano, můžete užívat tabletu ráno a před cvičením, to je ideální způsob užívání. Užívání Chilliburneru podvečer je v pořádku, tabletu můžete užít klidně 1 hodinu před cvičením. Chilliburner by se neměl užívat jen pozdě večer. (Chilliburner)
(Zdena - 03-04-2012)
Jsem po operaci štítné žlázy užívám Euthyrox 100, chci se zeptat, co mi může způsobit užívání přípravku Chilliburner, dočetla jsem se, že by se neměl brát při onemocnění štítné žlázy děkuji.
Dobrý den. Při onemocněních štítné žlázy /snížená nebo zvýšená hormonální činnost/ nedoporučuji brát Chilliburner, protože může ještě více narušit hormonální metabolismus. (Chilliburner)
(Jitka - 03-04-2012)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dávkování Chilliburneru a zda se zapíjí.
Dobrý den, Chilliburner se užívá jedna tableta denně na lačný žaludek, 20-30 minut před snídaní (případně před obědem). Zapít dostatečným množstvím vody a stejně i během dne dodržovat pitný režim, vypít alespoň 2 litry vody denně. Pokud byste chtěla zvýšit dávkování, není to sice nutné, ale je možné zvýšit ho na 2 tablety denně, doporučujeme však zvyšovat dávkování nejdříve až po 2 týdnech užívání Chilliburneru. V tom případě přidejte jednu tabletu před obědem, nebo před sportem, ne však večer. (Chilliburner)
(Marta - 30-03-2012)
Chtěla bych se zeptat jestli chilliburner mohou užívat i 13- leté děti?
Dobrý den, užívání Chilliburneru u dětí nedoporučujeme, protože právě v tomto věku (13-18 let) je organismus silně hormonálně rozladěný a jeho užívání může přinést zdravotní problémy. Pokud se však jedná už o obezitu, je možné brát jednu tabletku denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. (Chilliburner)
(Marta - 30-03-2012)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu Chilliburner užívat když beru antidepresiva děkuji.
Chilliburner můžete užívat i při antidepresivech. Chilliburner si dejte ráno nalačno a antidepresiva až po půlhodině. (Chilliburner)
(Scarlet - 29-03-2012)
Dobrý den. Co užívání vašeho výrobku a těhotenství? Chceme miminko a mám obavu, zda dokud zjistím, že jsem těhotná nebude mít užívání negativní vliv na dítě.
Dobrý den, negativního vlivu Chilliburneru na dítě se nemusíte obávat. Může však ovlivnit samotné otěhotnění, protože zvyšuje pohyblivost střev a tím pádem by mohl zkomplikovat uchycení vajíčka na sliznici dělohy, proto pokud chcete otěhotnět, raději Chilliburner neužívejte. (Chilliburner)
(Lenka - 23-03-2012)
Dobrý den, rozhodla jsem se, že si koupím Váš výrobek. Chci se zeptat, jak dlouho to budu muset užívat, abych se dočkala viditelného výsledku? A prosím Vás, na jakých částech těla to nejvíc funguje?
Dobrý den, je to velmi individuální, máme zákazníky, kteří první výsledky (2-3 kg úbytek) viděli už po prvním týdnu užívání, jiný však zase zhubli za měsíc "jen" 1,5 kg. Někdo, např. nezhubne na váze, ale vidí výsledky na obvodech, oblečení mu už není tak těsné a také ubyly centimetry v pase a bocích. Takže je to individuální. Produkt doporučujeme užívat cca 3 měsíce. Před užíváním produktu se doporučujeme proměřit v pase, bocích, stehnech, a po měsíci zkontrolovat výsledky, protože výsledky někdy opravdu mohou být viditelné na centimetrech, ale ještě ne na kilogramech. (Chilliburner)
(Míša - 13-03-2012)
Mohu užívat Chilliburner, pokud se léčím na vysoký krevní tlak?
Dobrý večer! Pod vlivem účinných látek z Chilliburneru dochází k mírně zvýšenému vnitřnímu přehřívání organismu, ke zlepšenému prokrvení jednotlivých orgánů, k lepšímu rozšiřování cév, žil i vlásečnic. Tímto rozšířením cév a žil jsou játra přechodně víc prokrvená (je to náš orgán s největším množstvím krve) což se může projevit na mírném zvýšení krevního tlaku. Tento proces může, ale nemusí vyvolat u jednotlivců přechodné zvýšení ale také snížení krevního tlaku, může dojít i k mírnému zvýšení srdečního pulsu. Samozřejmě důležitou roli zde hraje i samotný životní styl klienta, který začne užívat Chilliburner. Já každého klienta upozorňuju, aby zařadil více pohybu (přidat alespoň procházky), vynechat těžká jídla (mastné, těžko stravitelné, smažená jídla), ráno nepít kávu. Totéž platí i pro alkohol. Mezi Chilliburnerem a běžnými léky např. na vysoký krevní tlak udělat minimálně 1 hodinovou přestávku, tj. ráno nalačno vzít Chilliburner, zapít minimálně 1 dcl. vody, nasnídat se až po cca 30 minutách. Léky na krevní tlak vzít mezi 8,00 - 9,00 hod. Ne dříve, protože to nemá žádný význam, neobjeví se žádný účinek. Je to podle tradiční čínské medicíny - orgánových hodin. Kardiologové většinou doporučují užívat léky ráno nalačno, což není správné. Mezi 5,00 a 7,00 hod.. je nejaktivnější tlusté střevo, které když se v tomto čase vezmou léky např. na vysoký krevní tlak ale i jiné, je takříkajíc spolkne a dojde k jejich vyloučení stolicí bez toho, že by se mohl objevit jakýkoliv účinek. Pokud se výše uvedená kritéria nedodrží, dochází k tzv. střetu zájmů mezi klasickými léky a mezi přírodními účinnými látkami, v mozku nastane mírný chaos, což se rovná tzv. vedlejším účinkům. MUDr. Vajová (Chilliburner)
(Anna - 28-02-2012)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nezhubla jsem nic z váhy, ale cítím, že kalhoty jsou mi volnější a mé okolí mi také říká, že vypadám, že jsem zhubla, jak je to možné?
Dobrý večer! Co je příčinou, že jste shodili jen centimetry a ne kilogramy? Velmi jednoduchá odpověď. Nejdříve se vyplavují z organismu povrchově uložené nánosy (i tukové), až pak dochází k vyplavování i ostatních nánosů, usazenin, které jsou uloženy hlouběji pod sliznicemi, některé mohou být i takzvaně zapouzdřené. S jejich odbouráváním má organismus větší a těžší práci. I moje klientky mi referují obdobně; šaty, kalhoty, sukně jsou volnější, ale kilogramy zůstaly, ba dokonce některé měly o 2 až 3 kila navíc! Je to jen přechodný jev. Po centimetrech se začnou pomalu shazovat i kila. Já osobně jsem měla zkušenosti následující: po první dávce Chilliburner tabletek jsem sukni, kterou jsem nemohla předtím na sebe ani natáhnout, jsem sice natáhla, byla mi však tak těsná, že sednout jsem si neodvážila, aby sukně nepraskla. Ale už jsem ji natáhla na sebe. Po třetí dávce sukni už snadno na sebe dostanu, umím si klidně i sednout, vůbec mě nikde nic netlačí. Co se týče kil - shodila jsem jen 3,5 kila. Ale jsem spokojená. Lidé kolem mě však reagují tak, jak jste napsala; co si se sebou dělala? Dobře vypadáš, zhubla si. A to je důležité. Přidá to člověku na sebevědomí. Co je ještě důležitější, jde o pomalé hubnutí a právě proto nenastane tzv.. jojo-efekt. Hodně úspěchů! Zdravím a přeji krásný den. MUDr.Vajová (Chilliburner)
(Lucie - 08-11-2011)
Chtěla bych se informovat, co je pravdy na tom, že tento přípravek na spalování tuků pálí. Četla jsem několik diskusních fór, kde jeho uživatelé psali, že pálí (dokonce 2x) a protože jsem po operaci žlučníku, chtěla bych se zeptat, jestli je vhodný i pro mě, protože bych se měla pálivému vyhýbat. Za vaši brzkou odpověď děkuji!
Dobrý večer, Chilliburner tabletky, pokud je nerozkoušete, nepálí. Zatím, co se týče mé klientely, si nikdo nestěžoval, na nepříjemné pocity, pocit pálení v žaludku, ve střevech a už vůbec ne při vyprazdňování. Tyto pocity však mohou být, pokud se někdo léčí, nebo už má vyléčen vřed žaludeční, dvanácterníku, má ulcerózní kolitidu nebo čerstvou zlatou žílu. Já osobně jsem také po operaci žlučníku a neměla jsem žádné nepříjemné pocity. Samozřejmě, pokud se jedná o jakoukoliv čerstvou operaci trávicího traktu, po dobu 1-3 měsíce od operace (podle závažnosti) nedoporučuji užívat Chilliburner. Jizvy se nejdříve musí pořádně zahojit. MUDr.Vajová (Chilliburner)
(Klára - 09-11-2011)
Dobrý den, zajímalo by mě zda je možné Chilliburner užívat i když mám cukrovku. Díky za odpověd.
Dobrý den! Můžete začít brát Chilliburner, ale na začátek je třeba počítat s tím, že hladina krevního cukru se víceméně rozhoupe. Denní dávka by ale neměla být vyšší než jedna tabletka. Zdravím a přeji krásný den. MUDr. Vajová (Chilliburner)
(Jitka M. - 14-06-2011)
Dobrý den, mohu užívat Chilliburner pokud užívám Anopyrin a Betalock. Děkuji.
Při používání klasických léků se Chilliburner podávat může. Třeba jen dodržet časový odstup, který by měl být minimálně 30 minutový. Mezi Anopyrin /medipyrín, paralen, acylpyrin/ minimálně 1 hodina. Zdravím a přeji krásný den. MUDr. Vajová (Chilliburner)
(Maja B. - 18-03-2011)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se nedostaví jojo efekt po ukončení užívání tablet Chilliburner? Děkuji za odpověď.
Po doužívání produktu se nemusíte bát tzv. JOJO efektu, protože nedržíte dietu. Jojo efekt vzniká tehdy, když držíte hladovku, Váš metabolizmus se zpomalí a poté, když se začnete normálně stravovat si tělo začne samo ukládat zásoby, protože se bojí dalšího sníženého přísunu potravin a zpomalený metabolismus nedokáže potravu spálit stejně rychle než před tím, takže se člověk může dostat ještě na vyšší váhu než před začátkem diety. Při užívání Chilliburneru dietu nedržíte, proto se JOJO efektu nemusíte bát. (Chilliburner)
(julia - 6-06-2011)
Zakoupila jsem si tento preparát, ale na balení není uvedeno, kdy se má užívat: zda ráno, večer, před jídlem, po jídle, během dne. O přestávce po třech týdnech, jak je doporučeno v jednom z dotazů, také není žádná zmínka. Děkuji za odpověď. V. Cikánová
Dobrý den,Chilliburner užívejte půl hodiny před snídaní, případně před obědem, pokud byste ráno zapomněla, nebo podobně. Pro zvýšení účinku můžete užít ještě jednu tabletu před pohybovou aktivitou. Přestávka po 3 týdnech užívání není nutná, týkalo se to 13ti leté slečny, tam je potřeba být opatrnější. Pokud byste však chtěli přípravek užívat dlouhodobě, tak můžete po třech týdnech užívání dělat týdenní přestávky, ale to stačí až od 4ho měsíce užívání. MUDr. Vajová. (Chilliburner)
(Václava Cikánová - 27-07-2011)
Koupila jsem si Chilliburner, a užívám ho jen pár dní, ale chci se zeptat, když se najím, cítím něco jako pálení žáhy. Je to přechodný pocit, nebo to tak má být? Kdy si všimnu prvního úbytku? Děkuji.
Dobrý den, ano, může se stát, že během prvních dnů užívání můžete pociťovat něco jako slabé pálení žáhy, ale je to jen přechodný pocit, který po pár dnech odezní. Co se týče prvních úbytků, je to individuální, u někoho jsou vidět velmi rychle, už po prvním týdnu užívání Chilliburneru, u někoho jsou viditelné až po měsíci-dvou užívání. Určitě Vám však doporučujeme proměřit se v bocích a pase nyní na začátku užívání, protože úbytky se mohou projevit nejdříve v centimetrech. MUDr. Vajová (Chilliburner)
(Daniela - 07-12-2011)
Dobrý den, jaké je dávkování pro dospělou osobu? Záleží na hmotnosti člověka? Např. žena 100kg/muž 100kg?
Dobrý den, dávkování je jedna tableta denně, na lačný žaludek, nejlépe 20-30 minut před snídaní (případně před obědem). Dávkování na hmotnosti člověka nezávisí. Naši zákazníci s vyšší hmotností nám však referují větší úbytky váhy než zákazníci s nižší počáteční hmotností. Pokud byste však přece chtěli zvýšit dávku na 2 tablety denně, doporučujeme až po 2 týdnech užívání a tehdy užívat jednu tabletu před snídaní a jednu před obědem. (Chilliburner)
(anonym - 04-08-2011)
Má užívání chilliburneru vliv na antikoncepci?
Dobrý den,užívání Chilliburneru nemá vliv na atikoncepci, avšak mezi užitím antikoncepce a Chilliburneru byste měla mít minimálně 30-minutovou přestávku. (Chilliburner)
(Tereza - 07-12-2011)
Dobrý den. Snažím se už dlouho zhubnout ale, nic nepomáhá.
Dobrý den, s naším produktem Chilliburner máme nejlepší zpětné vazby na hubnutí především u lidí s nadváhou, resp. u BMI 25 a vyšší. Pokud někdo pravidelně sportuje, má normální váhu a zdravě se stravuje, tam s Chilliburnerem požadovaného úbytku těch tzv. posledních 2-3 kilo nedosáhne. Napište nám Vaši váhu a výšku a způsob životního stylu a my Vám napíšeme, zda by byl náš produkt vhodný pro Vaše hubnutí. V zásadě, čím více tuku na těle, tím je účinek Chilliburneru na hubnutí lepší a rychlejší. (Chilliburner)
(Jana - 28-02-2012)